W przygotowaniu

EDU | Strefa obecności: Siła głosu | wiek: 15+

13. wt

|

18.00

Wejściówka

EDU | Strefa obecności: Siła głosu | wiek: 15+

13. wt

|

18.00

Wejściówka
EDU | Poranek teatralno-filozoficzny: Co to znaczy być wolnym? | wiek: 8-10

11. nd

|

11.00

Wejściówka

EDU | Poranek teatralno-filozoficzny: Co to znaczy być wolnym? | wiek: 8-10

11. nd

|

11.00

Wejściówka
EDU | „Ptasilot” Anah Filou | Mikołajkowe czytanie performatywne | opieka reżyserska: Jan Hussakowski | wiek: 6+

06. wt

|

17.00

Wejściówka

EDU | „Ptasilot” Anah Filou | Mikołajkowe czytanie performatywne | opieka reżyserska: Jan Hussakowski | wiek: 6+

06. wt

|

17.00

Wejściówka
EDU | „НІЩО, ЗАВЗЯТА МУРАШКА, АДАМ І ЄВА” МАЛІНА ПШЕСЬЛЮҐА | Театральне читання | Опіка режерська: Алла Крекотнєва | Вік: 6+

04. nd

|

12.00

Wejściówka

EDU | „НІЩО, ЗАВЗЯТА МУРАШКА, АДАМ І ЄВА” МАЛІНА ПШЕСЬЛЮҐА | Театральне читання | Опіка режерська: Алла Крекотнєва | Вік: 6+

04. nd

|

12.00

Wejściówka
OPOLSKA SCENA TAŃCA | Jak zobaczyć taniec - wykład

16. pt

|

17.00

 

OPOLSKA SCENA TAŃCA | Jak zobaczyć taniec - wykład

16. pt

|

17.00

Kup bilet
OPOLSKA SCENA TAŃCA | Ciało jako pole doświadczania - warsztaty

18. nd

|

12.30

Kup bilet

OPOLSKA SCENA TAŃCA | Ciało jako pole doświadczania - warsztaty

18. nd

|

12.30

Kup bilet
OPOLSKA SCENA TAŃCA | Ciało jako pole doświadczania - warsztaty

18. nd

|

11.00

Kup bilet

OPOLSKA SCENA TAŃCA | Ciało jako pole doświadczania - warsztaty

18. nd

|

11.00

Kup bilet
OPOLSKA SCENA TAŃCA | Obserwatorium ruchu - warsztaty

17. sob

|

12.30

Kup bilet

OPOLSKA SCENA TAŃCA | Obserwatorium ruchu - warsztaty

17. sob

|

12.30

Kup bilet
OPOLSKA SCENA TAŃCA | Obserwatorium ruchu - warsztaty

17. sob

|

11.00

Kup bilet

OPOLSKA SCENA TAŃCA | Obserwatorium ruchu - warsztaty

17. sob

|

11.00

Kup bilet
OPOLSKA SCENA TAŃCA | GAGA/PEOPLE - WARSZTATY

14. śr

|

19.00

Kup bilet

OPOLSKA SCENA TAŃCA | GAGA/PEOPLE - WARSZTATY

14. śr

|

19.00

Kup bilet
Instytut

04. nd

|

19.30

Wyprzedane

Instytut

04. nd

|

19.30

Wyprzedane
Instytut

03. sob

|

19.30

Wyprzedane

Instytut

03. sob

|

19.30

Wyprzedane
Ziemia obiecana

27. pt

|

11.00

Kup bilet

Ziemia obiecana

27. pt

|

11.00

Kup bilet
Akompaniator

29. nd

|

18.00

Kup bilet

Akompaniator

29. nd

|

18.00

Kup bilet
Akompaniator

15. nd

|

17.00

Kup bilet

Akompaniator

15. nd

|

17.00

Kup bilet
Akompaniator

14. sob

|

17.00

Kup bilet

Akompaniator

14. sob

|

17.00

Kup bilet
Antonówki

20. pt

|

19.00

Kup bilet

Antonówki

20. pt

|

19.00

Kup bilet
Antonówki

21. sob

|

19.00

Kup bilet

Antonówki

21. sob

|

19.00

Kup bilet
Antonówki

22. nd

|

18.00

Kup bilet

Antonówki

22. nd

|

18.00

Kup bilet
Ziemia obiecana

31. wt

|

11.00

Kup bilet

Ziemia obiecana

31. wt

|

11.00

Kup bilet
Ziemia obiecana

28. sob

|

18.00

Kup bilet

Ziemia obiecana

28. sob

|

18.00

Kup bilet
Ziemia obiecana

27. pt

|

19.00

Kup bilet

Ziemia obiecana

27. pt

|

19.00

Kup bilet
Instytut

04. śr

|

19.00

Kup bilet

Instytut

04. śr

|

19.00

Kup bilet
Instytut

05. czw

|

19.00

Kup bilet

Instytut

05. czw

|

19.00

Kup bilet
Kuliści

18. śr

|

11.00

Kup bilet

Kuliści

18. śr

|

11.00

Kup bilet
Kuliści

18. śr

|

19.00

Kup bilet

Kuliści

18. śr

|

19.00

Kup bilet
Kuliści

19. czw

|

11.00

Kup bilet

Kuliści

19. czw

|

11.00

Kup bilet
Historia miłosna

15. nd

|

19.00

Kup bilet

Historia miłosna

15. nd

|

19.00

Kup bilet
Historia miłosna

14. sob

|

19.00

Kup bilet

Historia miłosna

14. sob

|

19.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

08. nd

|

18.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

08. nd

|

18.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

07. sob

|

18.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

07. sob

|

18.00

Kup bilet
Akompaniator

PREMIERA

13. pt

|

19.00

Kup bilet

Akompaniator

13. pt

|

19.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

05. czw

|

11.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

05. czw

|

11.00

Kup bilet
Pół na pół / Sylwester w teatrze

31. sob

|

18.00

Kup bilet

Pół na pół / Sylwester w teatrze

31. sob

|

18.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca | III Symfonia

18. nd

|

19.00

Kup bilet

Opolska Scena Tańca | III Symfonia

18. nd

|

19.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca | Wycieka ze mnie samo złoto

17. sob

|

19.30

Kup bilet

Opolska Scena Tańca | Wycieka ze mnie samo złoto

17. sob

|

19.30

Kup bilet
Opolska Scena Tańca | Bombyx Mori

17. sob

|

18.00

Kup bilet

Opolska Scena Tańca | Bombyx Mori

17. sob

|

18.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca | Cezary idzie na wojnę

16. pt

|

19.00

Kup bilet

Opolska Scena Tańca | Cezary idzie na wojnę

16. pt

|

19.00

Kup bilet
PÓŁ NA PÓŁ

29. czw

|

19.00

Kup bilet

PÓŁ NA PÓŁ

29. czw

|

19.00

Kup bilet
PÓŁ NA PÓŁ

30. pt

|

19.00

Kup bilet

PÓŁ NA PÓŁ

30. pt

|

19.00

Kup bilet
ROHTKO

11. nd

|

17.00

Wyprzedane

ROHTKO

11. nd

|

17.00

Wyprzedane
ROHTKO

10. sob

|

17.00

Wyprzedane

ROHTKO

10. sob

|

17.00

Wyprzedane
MIEJSKIE ZIÓŁKA

02. pt

|

19.00

Kup bilet

MIEJSKIE ZIÓŁKA

02. pt

|

19.00

Kup bilet
MIEJSKIE ZIÓŁKA

01. czw

|

11.00

Ostatnie miejsca

MIEJSKIE ZIÓŁKA

01. czw

|

11.00

Ostatnie miejsca
MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ | GDY RODZICE SĄ W TEATRZE...

04. nd

|

17.00

Kup bilet

MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ | GDY RODZICE SĄ W TEATRZE...

04. nd

|

17.00

Kup bilet
MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ

03. sob

|

17.00

Kup bilet

MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ

03. sob

|

17.00

Kup bilet
MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ

02. pt

|

11.00

Kup bilet

MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ

02. pt

|

11.00

Kup bilet
EDU / YOUNG POWER - SPOTKANIE Z JUSTYNĄ SUCHECKĄ

26. śr

|

18.00

Wejściówka

EDU / YOUNG POWER - SPOTKANIE Z JUSTYNĄ SUCHECKĄ

26. śr

|

18.00

Wejściówka
EDU / STREFA OBECNOŚCI_SIŁA GŁOSU | WIEK: 16+

25. wt

|

18.00

Wejściówka

EDU / STREFA OBECNOŚCI_SIŁA GŁOSU | WIEK: 16+

25. wt

|

18.00

Wejściówka
EDU / „Jak umierają słonie duże i ciężkie” Mariusz Gołosz | opieka reżyserska: Michał Buszewicz | czytanie performatywne | wiek: 8+

07. pt

|

10.00

Wejściówka

EDU / „Jak umierają słonie duże i ciężkie” Mariusz Gołosz | opieka reżyserska: Michał Buszewicz | czytanie performatywne | wiek: 8+

07. pt

|

10.00

Wejściówka
EDU / PORANEK TEATRALNO-FILOZOFICZNY: CZYM JEST JĘZYK? | WIEK: 8-10

02. nd

|

11.00

Wejściówka

EDU / PORANEK TEATRALNO-FILOZOFICZNY: CZYM JEST JĘZYK? | WIEK: 8-10

02. nd

|

11.00

Wejściówka
EDU / SŁOWEM WSTĘPU: WPROWADZENIE DO SPEKTAKLU „ZIEMIA OBIECANA”

01. sob

|

17.15

 

EDU / SŁOWEM WSTĘPU: WPROWADZENIE DO SPEKTAKLU „ZIEMIA OBIECANA”

01. sob

|

17.15

Wejściówka
EDU / STREFA OBECNOŚCI_„ZIEMIA OBIECANA” | WIEK: +15 (WARSZTATY PRZED SPEKTAKLEM)

01. sob

|

15.30

Wejściówka

EDU / STREFA OBECNOŚCI_„ZIEMIA OBIECANA” | WIEK: +15 (WARSZTATY PRZED SPEKTAKLEM)

01. sob

|

15.30

Wejściówka
Miejskie ziółka

30. pt

|

11.00

Kup bilet

Miejskie ziółka

30. pt

|

11.00

Kup bilet
Miejskie ziółka / PJM

29. czw

|

11.00

Kup bilet

Miejskie ziółka / PJM

29. czw

|

11.00

Kup bilet
Mistrz i Małgorzata

27. nd

|

19.00

Wyprzedane

Mistrz i Małgorzata

27. nd

|

19.00

Wyprzedane
Mistrz i Małgorzata

25. pt

|

19.00

Wyprzedane

Mistrz i Małgorzata

25. pt

|

19.00

Wyprzedane
Mistrz i Małgorzata / TŁUMACZENIE NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

25. pt

|

11.00

Wyprzedane

Mistrz i Małgorzata / TŁUMACZENIE NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

25. pt

|

11.00

Wyprzedane
ANTONÓWKI

20. nd

|

18.00

Kup bilet

ANTONÓWKI

20. nd

|

18.00

Kup bilet
ANTONÓWKI

19. sob

|

19.00

Kup bilet

ANTONÓWKI

19. sob

|

19.00

Kup bilet
ANTONÓWKI

18. pt

|

11.00

Kup bilet

ANTONÓWKI

18. pt

|

11.00

Kup bilet
ANTONÓWKI

13. nd

|

18.00

Kup bilet

ANTONÓWKI

13. nd

|

18.00

Kup bilet
ANTONÓWKI + KONCERT WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET

PREMIERA

12. sob

|

19.00

Kup bilet

ANTONÓWKI + KONCERT WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET

12. sob

|

19.00

Kup bilet
KORDIAN;

27. nd

|

16.00

Wyprzedane

KORDIAN;

27. nd

|

16.00

Wyprzedane
KORDIAN;

PREMIERA

26. sob

|

19.00

Wyprzedane

KORDIAN;

26. sob

|

19.00

Wyprzedane
COŚ POMIĘDZY / GDY RODZICE SĄ W TEATRZE...

19. sob

|

17.00

Kup bilet

COŚ POMIĘDZY / GDY RODZICE SĄ W TEATRZE...

19. sob

|

17.00

Kup bilet
COŚ POMIĘDZY

18. pt

|

19.00

Kup bilet

COŚ POMIĘDZY

18. pt

|

19.00

Kup bilet
Wątpliwość

17. czw

|

19.00

Kup bilet

Wątpliwość

17. czw

|

19.00

Kup bilet
Wątpliwość

17. czw

|

11.00

Kup bilet

Wątpliwość

17. czw

|

11.00

Kup bilet
Wątpliwość

16. śr

|

19.00

Kup bilet

Wątpliwość

16. śr

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

06. nd

|

17.00

Kup bilet

Pół na pół

06. nd

|

17.00

Kup bilet
Pół na pół

05. sob

|

16.00

Kup bilet

Pół na pół

05. sob

|

16.00

Kup bilet
Przyszedł mężczyzna do kobiety

06. nd

|

19.00

Kup bilet

Przyszedł mężczyzna do kobiety

06. nd

|

19.00

Kup bilet
Przyszedł mężczyzna do kobiety

04. pt

|

19.00

Kup bilet

Przyszedł mężczyzna do kobiety

04. pt

|

19.00

Kup bilet
Edu / Strefa obecności_„Biesy” | wiek: +15 (warsztaty przed spektaklem)

24. sob

|

16.00

Wejściówka

Edu / Strefa obecności_„Biesy” | wiek: +15 (warsztaty przed spektaklem)

24. sob

|

16.00

Wejściówka
Edu / Słowem wstępu: wprowadzenie do spektaklu "Los Endemoniados/Biesy"

23. pt

|

18.15

 

Edu / Słowem wstępu: wprowadzenie do spektaklu "Los Endemoniados/Biesy"

23. pt

|

18.15

Wejściówka
EDU / „Ptasilot” Anah Filou | tłum. Iwona Nowacka | czytanie performatywne | wiek: 6+ / PJM

28. śr

|

11.00

Kup bilet

EDU / „Ptasilot” Anah Filou | tłum. Iwona Nowacka | czytanie performatywne | wiek: 6+ / PJM

28. śr

|

11.00

Kup bilet
EDU / „Kocham cię” Kristo Šagor | tłum. Iwona Nowacka | czytanie performatywne | wiek: 9+

08. czw

|

11.00

Kup bilet

EDU / „Kocham cię” Kristo Šagor | tłum. Iwona Nowacka | czytanie performatywne | wiek: 9+

08. czw

|

11.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca / Jazz dance: poziom średniozawaansowany

18. nd

|

12.30

Wyprzedane

Opolska Scena Tańca / Jazz dance: poziom średniozawaansowany

18. nd

|

12.30

Wyprzedane
Opolska Scena Tańca / Jazz dance: poziom podstawowy

18. nd

|

11.00

Wyprzedane

Opolska Scena Tańca / Jazz dance: poziom podstawowy

18. nd

|

11.00

Wyprzedane
Opolska Scena Tańca / KULIŚCI: w ruchu uwagi

17. sob

|

11.00

 

Opolska Scena Tańca / KULIŚCI: w ruchu uwagi

17. sob

|

11.00

Wyprzedane
Opolska Scena Tańca / Gaga/People

14. śr

|

19.00

Ostatnie miejsca

Opolska Scena Tańca / Gaga/People

14. śr

|

19.00

Ostatnie miejsca
Opolska Scena Tańca / Kuliści

15. czw

|

11.00

Kup bilet

Opolska Scena Tańca / Kuliści

15. czw

|

11.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca / Lekcja siedząca

14. śr

|

11.00

 

Opolska Scena Tańca / Lekcja siedząca

14. śr

|

11.00

Kup bilet
INSTYTUT

30. nd

|

18.00

Kup bilet

INSTYTUT

30. nd

|

18.00

Kup bilet
INSTYTUT

29. sob

|

19.00

Kup bilet

INSTYTUT

29. sob

|

19.00

Kup bilet
ZDZICZENIE OBYCZAJÓW POŚMIERTNYCH | POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

23. nd

|

18.00

Kup bilet

ZDZICZENIE OBYCZAJÓW POŚMIERTNYCH | POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

23. nd

|

18.00

Kup bilet
ZDZICZENIE OBYCZAJÓW POŚMIERTNYCH

20. czw

|

11.00

Kup bilet

ZDZICZENIE OBYCZAJÓW POŚMIERTNYCH

20. czw

|

11.00

Kup bilet
ZDZICZENIE OBYCZAJÓW POŚMIERTNYCH

19. śr

|

11.00

Kup bilet

ZDZICZENIE OBYCZAJÓW POŚMIERTNYCH

19. śr

|

11.00

Kup bilet
PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

13. czw

|

19.00

Kup bilet

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

13. czw

|

19.00

Kup bilet
PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

09. nd

|

17.00

Kup bilet

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

09. nd

|

17.00

Kup bilet
PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

08. sob

|

17.00

Kup bilet

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

08. sob

|

17.00

Kup bilet
AMATOR 2020 / zmiana godziny!

28. pt

|

17.30

Kup bilet

AMATOR 2020 / zmiana godziny!

28. pt

|

17.30

Kup bilet
AMATOR 2020

27. czw

|

19.00

Kup bilet

AMATOR 2020

27. czw

|

19.00

Kup bilet
AMATOR 2020

27. czw

|

11.00

Kup bilet

AMATOR 2020

27. czw

|

11.00

Kup bilet
HISTORIA MIŁOSNA

09. nd

|

19.30

Kup bilet

HISTORIA MIŁOSNA

09. nd

|

19.30

Kup bilet
HISTORIA MIŁOSNA

08. sob

|

19.30

Ostatnie miejsca

HISTORIA MIŁOSNA

08. sob

|

19.30

Ostatnie miejsca
HISTORIA MIŁOSNA

07. pt

|

19.00

Ostatnie miejsca

HISTORIA MIŁOSNA

07. pt

|

19.00

Ostatnie miejsca
HISTORIA MIŁOSNA

06. czw

|

19.00

Ostatnie miejsca

HISTORIA MIŁOSNA

06. czw

|

19.00

Ostatnie miejsca
BADANIA ŚCIŚLE TAJNE

22. sob

|

19.00

Kup bilet

BADANIA ŚCIŚLE TAJNE

22. sob

|

19.00

Kup bilet
BADANIA ŚCIŚLE TAJNE / AUDIODESKRYPCJA i TŁUMACZENIE NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

21. pt

|

19.00

Kup bilet

BADANIA ŚCIŚLE TAJNE / AUDIODESKRYPCJA i TŁUMACZENIE NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

21. pt

|

19.00

Kup bilet
LOS ENDEMONIADOS/BIESY

16. nd

|

18.00

Kup bilet

LOS ENDEMONIADOS/BIESY

16. nd

|

18.00

Kup bilet
LOS ENDEMONIADOS/BIESY | Gdy rodzice są w teatrze...

15. sob

|

18.00

Kup bilet

LOS ENDEMONIADOS/BIESY | Gdy rodzice są w teatrze...

15. sob

|

18.00

Kup bilet
LOS ENDEMONIADOS/BIESY

14. pt

|

19.00

Kup bilet

LOS ENDEMONIADOS/BIESY

14. pt

|

19.00

Kup bilet
ZIEMIA OBIECANA

07. pt

|

11.00

Kup bilet

ZIEMIA OBIECANA

07. pt

|

11.00

Kup bilet
ZIEMIA OBIECANA

06. czw

|

11.00

Kup bilet

ZIEMIA OBIECANA

06. czw

|

11.00

Kup bilet
ZIEMIA OBIECANA / AUDIODESKRYPCJA i TŁUMACZENIE NA POLSKI JĘZYK MIGOWY / FESTIWAL KULTURY BEZ BARIER

05. śr

|

11.00

Kup bilet

ZIEMIA OBIECANA / AUDIODESKRYPCJA i TŁUMACZENIE NA POLSKI JĘZYK MIGOWY / FESTIWAL KULTURY BEZ BARIER

05. śr

|

11.00

Kup bilet
ZIEMIA OBIECANA

02. nd

|

18.00

Kup bilet

ZIEMIA OBIECANA

02. nd

|

18.00

Kup bilet
edu_premiera: ZIEMIA OBIECANA

01. sob

|

18.00

Kup bilet

edu_premiera: ZIEMIA OBIECANA

01. sob

|

18.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca / Gemini tryptyk

18. nd

|

18.30

Kup bilet

Opolska Scena Tańca / Gemini tryptyk

18. nd

|

18.30

Kup bilet
Opolska Scena Tańca / Amando

18. nd

|

17.00

Ostatnie miejsca

Opolska Scena Tańca / Amando

18. nd

|

17.00

Ostatnie miejsca
Opolska Scena Tańca / Sticky Fingers Club

17. sob

|

19.30

Kup bilet

Opolska Scena Tańca / Sticky Fingers Club

17. sob

|

19.30

Kup bilet
Opolska Scena Tańca / Humani Corporis Fabrica

17. sob

|

18.00

Kup bilet

Opolska Scena Tańca / Humani Corporis Fabrica

17. sob

|

18.00

Kup bilet
Opolska Scena Tańca / Kuliści

16. pt

|

19.00

Kup bilet

Opolska Scena Tańca / Kuliści

16. pt

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

09. pt

|

19.00

Wyprzedane

Pół na pół

09. pt

|

19.00

Wyprzedane
Pół na pół

10. sob

|

19.00

Wyprzedane

Pół na pół

10. sob

|

19.00

Wyprzedane
Pół na pół

11. nd

|

18.00

Kup bilet

Pół na pół

11. nd

|

18.00

Kup bilet
Los Endemoniados/Biesy

23. pt

|

19.00

Kup bilet

Los Endemoniados/Biesy

23. pt

|

19.00

Kup bilet
Los Endemoniados/Biesy

24. sob

|

18.00

Kup bilet

Los Endemoniados/Biesy

24. sob

|

18.00

Kup bilet
Los Endemoniados/Biesy / odwołany

25. nd

|

18.00

 

Los Endemoniados/Biesy / odwołany

25. nd

|

18.00

Kup bilet
Historia miłosna

28. śr

|

19.00

Ostatnie miejsca

Historia miłosna

28. śr

|

19.00

Ostatnie miejsca
Historia miłosna

29. czw

|

19.00

Kup bilet

Historia miłosna

29. czw

|

19.00

Kup bilet
Miejskie ziółka

30. pt

|

19.00

Kup bilet

Miejskie ziółka

30. pt

|

19.00

Kup bilet
NOC KULTURY 2022 | Mój głos ma siłę. Autoprezentacja | wiek: 16+

24. pt

|

22.30

Wejściówka

NOC KULTURY 2022 | Mój głos ma siłę. Autoprezentacja | wiek: 16+

24. pt

|

22.30

Wejściówka
NOC KULTURY 2022 | Improwizacja w komunikacji | wiek: 16+

24. pt

|

17.00

Wejściówka

NOC KULTURY 2022 | Improwizacja w komunikacji | wiek: 16+

24. pt

|

17.00

Wejściówka
Spotkanie z twórcami spektaklu "Ziemia obiecana" / prowadzenie: Jacek Wakar

25. sob

|

po spektaklu

 

Spotkanie z twórcami spektaklu "Ziemia obiecana" / prowadzenie: Jacek Wakar

25. sob

|

po spektaklu

Kup bilet
46. OKT / ANGELUS KONCERT / KLASYKA POLSKA

28. sob

|

19.00

Kup bilet

46. OKT / ANGELUS KONCERT / KLASYKA POLSKA

28. sob

|

19.00

Kup bilet
Czy wojna dyskredytuje wielką literaturę rosyjską?/ Sylwia Frołow / Tymur Jaszczenko/ Janusz Opryński / Iwan Wyrypajew / debata

13. pt

|

17.00

 

Czy wojna dyskredytuje wielką literaturę rosyjską?/ Sylwia Frołow / Tymur Jaszczenko/ Janusz Opryński / Iwan Wyrypajew / debata

13. pt

|

17.00

Wejściówka
Spotkanie z twórcami spektaklu "Historia miłosna" - prowadzenie: Jacek Wakar

20. pt

|

20.30

 

Spotkanie z twórcami spektaklu "Historia miłosna" - prowadzenie: Jacek Wakar

20. pt

|

20.30

Wejściówka
Spotkanie z twórcami spektaklu "Los Endemoniados/Biesy" - prowadzenie Jacek Wakar

15. nd

|

po spektaklu

 

Spotkanie z twórcami spektaklu "Los Endemoniados/Biesy" - prowadzenie Jacek Wakar

15. nd

|

po spektaklu

Wejściówka
EDU OKT / Dzień dziecka / Contakids (2-6 lat) / День захисту дітей – класичний Contakids (Вік: для сімей з дітьми 2-6 років)

01. śr

|

17.00

Wyprzedane

EDU OKT / Dzień dziecka / Contakids (2-6 lat) / День захисту дітей – класичний Contakids (Вік: для сімей з дітьми 2-6 років)

01. śr

|

17.00

Wyprzedane
EDU OKT / Dzień dziecka / Baby Contakids (3-12 msc.) / День захисту дітей – класичний Baby Contakids (Вік: для сімей з дітьми 3-12 місяців)

01. śr

|

16.00

Wejściówka

EDU OKT / Dzień dziecka / Baby Contakids (3-12 msc.) / День захисту дітей – класичний Baby Contakids (Вік: для сімей з дітьми 3-12 місяців)

01. śr

|

16.00

Wejściówka
EDU OKT / Strefa Obecności / Warsztaty do spektaklu „Kurka wodna albo urojenie”

05. nd

|

16.00

Wejściówka

EDU OKT / Strefa Obecności / Warsztaty do spektaklu „Kurka wodna albo urojenie”

05. nd

|

16.00

Wejściówka
EDU OKT / Język klasyki we współczesnym teatrze polskim / wykład Michała Zadary

04. sob

|

14.00

Wejściówka

EDU OKT / Język klasyki we współczesnym teatrze polskim / wykład Michała Zadary

04. sob

|

14.00

Wejściówka
EDU OKT / Stacja Laboratorium / Balladyna - próba interpretacji

04. sob

|

11.00

 

EDU OKT / Stacja Laboratorium / Balladyna - próba interpretacji

04. sob

|

11.00

Wejściówka
EDU OKT / Strefa Obecności / Warsztaty do spektaklu „Lilla Weneda”

02. czw

|

18.30

Wejściówka

EDU OKT / Strefa Obecności / Warsztaty do spektaklu „Lilla Weneda”

02. czw

|

18.30

Wejściówka
EDU OKT / Dzień dziecka / Contakids (2-6 lat) / День захисту дітей – класичний Contakids (Вік: для сімей з дітьми 2-6 років)

31. wt

|

17.00

Wyprzedane

EDU OKT / Dzień dziecka / Contakids (2-6 lat) / День захисту дітей – класичний Contakids (Вік: для сімей з дітьми 2-6 років)

31. wt

|

17.00

Wyprzedane
EDU OKT / Dzień dziecka / Baby Contakids (3-12 msc.) / День захисту дітей – класичний Baby Contakids (Вік: для сімей з дітьми 3-12 місяців)

31. wt

|

16.00

Wejściówka

EDU OKT / Dzień dziecka / Baby Contakids (3-12 msc.) / День захисту дітей – класичний Baby Contakids (Вік: для сімей з дітьми 3-12 місяців)

31. wt

|

16.00

Wejściówka
EDU OKT / Dzień dziecka / Klasyczne zabawy ruchowe (6-8 lat)

31. wt

|

10.00

 

EDU OKT / Dzień dziecka / Klasyczne zabawy ruchowe (6-8 lat)

31. wt

|

10.00

Wejściówka
EDU OKT / Dzień dziecka / Contakids (2-6 lat) / День захисту дітей – класичний Contakids (Вік: для сімей з дітьми 2-6 років)

30. pon

|

17.00

Wyprzedane

EDU OKT / Dzień dziecka / Contakids (2-6 lat) / День захисту дітей – класичний Contakids (Вік: для сімей з дітьми 2-6 років)

30. pon

|

17.00

Wyprzedane
EDU OKT / Dzień dziecka / Baby Contakids (3-12 msc.) / День захисту дітей – класичний Baby Contakids (Вік: для сімей з дітьми 3-12 місяців)

30. pon

|

16.00

Wejściówka

EDU OKT / Dzień dziecka / Baby Contakids (3-12 msc.) / День захисту дітей – класичний Baby Contakids (Вік: для сімей з дітьми 3-12 місяців)

30. pon

|

16.00

Wejściówka
EDU OKT / Dzień dziecka / Klasyczne zabawy ruchowe (6-8 lat)

30. pon

|

10.00

 

EDU OKT / Dzień dziecka / Klasyczne zabawy ruchowe (6-8 lat)

30. pon

|

10.00

Wejściówka
EDU OKT / Kulisy klasyki / Rozmowa z Zenonem Butkiewiczem i Patrykiem Kenckim

28. sob

|

16.00

Wejściówka

EDU OKT / Kulisy klasyki / Rozmowa z Zenonem Butkiewiczem i Patrykiem Kenckim

28. sob

|

16.00

Wejściówka
EDU OKT / Strefa Obecności / Warsztaty do spektaklu „Dziady”

26. czw

|

18.00

Wejściówka

EDU OKT / Strefa Obecności / Warsztaty do spektaklu „Dziady”

26. czw

|

18.00

Wejściówka
46. OKT / Dziady / Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

27. pt

|

18.30

Wyprzedane

46. OKT / Dziady / Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

27. pt

|

18.30

Wyprzedane
46. OKT / Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale / Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

29. nd

|

18.00

Ostatnie miejsca

46. OKT / Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale / Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

29. nd

|

18.00

Ostatnie miejsca
46. OKT / Lilla Weneda / Teatr Wybrzeże w Gdańsku

01. śr

|

19.00

Wyprzedane

46. OKT / Lilla Weneda / Teatr Wybrzeże w Gdańsku

01. śr

|

19.00

Wyprzedane
46. OKT / Balladyna / Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

03. pt

|

18.00

Wyprzedane

46. OKT / Balladyna / Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

03. pt

|

18.00

Wyprzedane
46. OKT / Lalka / Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie

04. sob

|

18.00

Ostatnie miejsca

46. OKT / Lalka / Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie

04. sob

|

18.00

Ostatnie miejsca
46. OKT / Kurka wodna albo urojenie / Polski Teatr Tańca w Poznaniu

05. nd

|

19.00

Kup bilet

46. OKT / Kurka wodna albo urojenie / Polski Teatr Tańca w Poznaniu

05. nd

|

19.00

Kup bilet
EDU / O języku opowieści – warsztaty z Danielem Sołtysińskim, dramaturgiem spektaklu „Biesy. Los Endemoniados”

28. czw

|

18.30

Wejściówka

EDU / O języku opowieści – warsztaty z Danielem Sołtysińskim, dramaturgiem spektaklu „Biesy. Los Endemoniados”

28. czw

|

18.30

Wejściówka
Ziemia obiecana / З УКРАЇНСЬКИМИ СУБТИТРАМИ

26. nd

|

18.00

Kup bilet

Ziemia obiecana / З УКРАЇНСЬКИМИ СУБТИТРАМИ

26. nd

|

18.00

Kup bilet
Ziemia obiecana

PREMIERA

25. sob

|

19.00

Kup bilet

Ziemia obiecana

25. sob

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

19. nd

|

19.00

Kup bilet

Pół na pół

19. nd

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

18. sob

|

19.00

Kup bilet

Pół na pół

18. sob

|

19.00

Kup bilet
Wątpliwość

19. nd

|

17.00

Kup bilet

Wątpliwość

19. nd

|

17.00

Kup bilet
Wątpliwość

17. pt

|

19.00

Kup bilet

Wątpliwość

17. pt

|

19.00

Kup bilet
Český díplom / POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

12. nd

|

19.00

Kup bilet

Český díplom / POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

12. nd

|

19.00

Kup bilet
Český díplom / POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

11. sob

|

19.00

Kup bilet

Český díplom / POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

11. sob

|

19.00

Kup bilet
Przyszedł mężczyzna do kobiety

12. nd

|

17.00

Kup bilet

Przyszedł mężczyzna do kobiety

12. nd

|

17.00

Kup bilet
Pół na pół

24. nd

|

18.00

Kup bilet

Pół na pół

24. nd

|

18.00

Kup bilet
EDU / Strefa obecności / Malowanie ze słuchu / +15 lat (wejściówki do pobrania od 01.05)

16. pon

|

18.00

Wejściówka

EDU / Strefa obecności / Malowanie ze słuchu / +15 lat (wejściówki do pobrania od 01.05)

16. pon

|

18.00

Wejściówka
EDU / Poranek teatralno-filozoficzny / 8-10 lat (wejściówki do pobrania od 01.05)

15. nd

|

11.00

Wejściówka

EDU / Poranek teatralno-filozoficzny / 8-10 lat (wejściówki do pobrania od 01.05)

15. nd

|

11.00

Wejściówka
EDU / Stacja laboratorium / improwizacja / nauczyciele

09. pon

|

18.00

 

EDU / Stacja laboratorium / improwizacja / nauczyciele

09. pon

|

18.00

Wejściówka
Historia miłosna / Gdy rodzice są w teatrze...

22. nd

|

18.00

Wyprzedane

Historia miłosna / Gdy rodzice są w teatrze...

22. nd

|

18.00

Wyprzedane
Historia miłosna

21. sob

|

19.00

Wyprzedane

Historia miłosna

21. sob

|

19.00

Wyprzedane
Historia miłosna

PREMIERA

20. pt

|

19.00

Wyprzedane

Historia miłosna

20. pt

|

19.00

Wyprzedane
Pół na pół

15. nd

|

17.00

Kup bilet

Pół na pół

15. nd

|

17.00

Kup bilet
Pół na pół

14. sob

|

17.00

Kup bilet

Pół na pół

14. sob

|

17.00

Kup bilet
Los Endemoniados/Biesy

15. nd

|

19.30

Kup bilet

Los Endemoniados/Biesy

15. nd

|

19.30

Kup bilet
Los Endemoniados/Biesy

14. sob

|

19.30

Kup bilet

Los Endemoniados/Biesy

14. sob

|

19.30

Kup bilet
Los Endemoniados/Biesy

PREMIERA

13. pt

|

19.00

Kup bilet

Los Endemoniados/Biesy

13. pt

|

19.00

Kup bilet
Przyszedł mężczyzna do kobiety

08. nd

|

18.00

Kup bilet

Przyszedł mężczyzna do kobiety

08. nd

|

18.00

Kup bilet
Przyszedł mężczyzna do kobiety

07. sob

|

19.00

Kup bilet

Przyszedł mężczyzna do kobiety

07. sob

|

19.00

Kup bilet
Przyszedł mężczyzna do kobiety

06. pt

|

19.00

Kup bilet

Przyszedł mężczyzna do kobiety

06. pt

|

19.00

Kup bilet
Koncert "Opole dla Ukrainy"

27. nd

|

19.00

Kup bilet

Koncert "Opole dla Ukrainy"

27. nd

|

19.00

Kup bilet
EDU / Kulisy teatru / Inspicjent

28. czw

|

17.00

Wejściówka

EDU / Kulisy teatru / Inspicjent

28. czw

|

17.00

Wejściówka
EDU / Poranek teatralno-filozoficzny / O podróżach ( wiek: 8-10 lat)

24. nd

|

11.00

Wejściówka

EDU / Poranek teatralno-filozoficzny / O podróżach ( wiek: 8-10 lat)

24. nd

|

11.00

Wejściówka
EDU / Strefa obecności / Komunikacja (wiek: +15 i dorośli)

04. pon

|

18.00

Wejściówka

EDU / Strefa obecności / Komunikacja (wiek: +15 i dorośli)

04. pon

|

18.00

Wejściówka
EDU / Rozruch i zabawa (wiek: +16)

02. sob

|

10.00

Wejściówka

EDU / Rozruch i zabawa (wiek: +16)

02. sob

|

10.00

Wejściówka
EDU / Kobiety Kochanowskiego / dyskusja

08. wt

|

18.00

Wejściówka

EDU / Kobiety Kochanowskiego / dyskusja

08. wt

|

18.00

Wejściówka
Badania ściśle tajne

30. sob

|

19.00

Kup bilet

Badania ściśle tajne

30. sob

|

19.00

Kup bilet
Badania ściśle tajne

29. pt

|

19.00

Kup bilet

Badania ściśle tajne

29. pt

|

19.00

Kup bilet
Instytut / wyprzedane

28. czw

|

19.00

Kup bilet

Instytut / wyprzedane

28. czw

|

19.00

Kup bilet
Instytut / wyprzedane

27. śr

|

19.00

Kup bilet

Instytut / wyprzedane

27. śr

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

14. czw

|

19.00

Kup bilet

Pół na pół

14. czw

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół / Gdy rodzice są w teatrze... / wyprzedane

10. nd

|

17.00

Kup bilet

Pół na pół / Gdy rodzice są w teatrze... / wyprzedane

10. nd

|

17.00

Kup bilet
Rohtko

10. nd

|

19.30

Kup bilet

Rohtko

10. nd

|

19.30

Kup bilet
Rohtko

PREMIERA

09. sob

|

19.00

Kup bilet

Rohtko

09. sob

|

19.00

Kup bilet
Kuliści / studencki czwartek / odwołane

07. czw

|

19.00

 

Kuliści / studencki czwartek / odwołane

07. czw

|

19.00

Kup bilet
Kuliści / odwołane

06. śr

|

19.00

 

Kuliści / odwołane

06. śr

|

19.00

Kup bilet
Reality show(s). Kabaret o rzeczach strasznych

02. sob

|

19.30

Kup bilet

Reality show(s). Kabaret o rzeczach strasznych

02. sob

|

19.30

Kup bilet
Reality show(s). Kabaret o rzeczach strasznych

03. nd

|

18.00

Kup bilet

Reality show(s). Kabaret o rzeczach strasznych

03. nd

|

18.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

02. sob

|

17.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

02. sob

|

17.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

01. pt

|

19.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

01. pt

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

25. pt

|

19.00

Kup bilet

Pół na pół

25. pt

|

19.00

Kup bilet
EDU / JĘZYK INTYMNOŚCI / ROZMOWA

14. pon

|

19.00

Wejściówka

EDU / JĘZYK INTYMNOŚCI / ROZMOWA

14. pon

|

19.00

Wejściówka
EDU / KOCHAM CIĘ – KRISTO SAGOR / CZYTANIE PERFORMATYWNE DLA DZIECI 10+

14. pon

|

17.00

Wejściówka

EDU / KOCHAM CIĘ – KRISTO SAGOR / CZYTANIE PERFORMATYWNE DLA DZIECI 10+

14. pon

|

17.00

Wejściówka
EDU / RelacJA teatr (15 lat+)

21. pon

|

18.00

Wejściówka

EDU / RelacJA teatr (15 lat+)

21. pon

|

18.00

Wejściówka
Danse Macabre

27. nd

|

17.00

Kup bilet

Danse Macabre

27. nd

|

17.00

Kup bilet
Danse Macabre

26. sob

|

17.00

Kup bilet

Danse Macabre

26. sob

|

17.00

Kup bilet
Pół na pół

24. czw

|

19.00

Kup bilet

Pół na pół

24. czw

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół

23. śr

|

19.00

Kup bilet

Pół na pół

23. śr

|

19.00

Kup bilet
Badania ściśle tajne

20. nd

|

19.30

Kup bilet

Badania ściśle tajne

20. nd

|

19.30

Kup bilet
Badania ściśle tajne

19. sob

|

19.30

Kup bilet

Badania ściśle tajne

19. sob

|

19.30

Kup bilet
Amator 2020

20. nd

|

17.00

Kup bilet

Amator 2020

20. nd

|

17.00

Kup bilet
Amator 2020

19. sob

|

17.00

Kup bilet

Amator 2020

19. sob

|

17.00

Kup bilet
Amator 2020

18. pt

|

19.00

Kup bilet

Amator 2020

18. pt

|

19.00

Kup bilet
EDU / Rozpoczęcie Maratonu twórczego

17. czw

|

17.00

 

EDU / Rozpoczęcie Maratonu twórczego

17. czw

|

17.00

Wejściówka
EDU / Strefa obecności (15 lat+)

14. pon

|

18.00

Wejściówka

EDU / Strefa obecności (15 lat+)

14. pon

|

18.00

Wejściówka
Coś pomiędzy

13. nd

|

18.00

Kup bilet

Coś pomiędzy

13. nd

|

18.00

Kup bilet
Coś pomiędzy

12. sob

|

17.00

Kup bilet

Coś pomiędzy

12. sob

|

17.00

Kup bilet
Kuliści

12. sob

|

19.00

Kup bilet

Kuliści

12. sob

|

19.00

Kup bilet
Kuliści

11. pt

|

19.00

Kup bilet

Kuliści

11. pt

|

19.00

Kup bilet
Instytut / WYPRZEDANE

05. sob

|

17.00

 

Instytut / WYPRZEDANE

05. sob

|

17.00

Kup bilet
Instytut / WYPRZEDANE

04. pt

|

19.00

 

Instytut / WYPRZEDANE

04. pt

|

19.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

06. nd

|

18.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

06. nd

|

18.00

Kup bilet
Moralność Pani Dulskiej

05. sob

|

19.00

Kup bilet

Moralność Pani Dulskiej

05. sob

|

19.00

Kup bilet
EDU / Kulisy teatru / Aktor

17. czw

|

17.00

Wejściówka

EDU / Kulisy teatru / Aktor

17. czw

|

17.00

Wejściówka
EDU / Poranek teatralno-filozoficzny / Jak dbać o planetę? (8-10 lat)

20. nd

|

11.00

Wejściówka

EDU / Poranek teatralno-filozoficzny / Jak dbać o planetę? (8-10 lat)

20. nd

|

11.00

Wejściówka
EDU / Rozruch i zabawa (13-16 lat)

19. sob

|

10.00

Wejściówka

EDU / Rozruch i zabawa (13-16 lat)

19. sob

|

10.00

Wejściówka
ČESKÝ DÍPLOM / wyprzedane

27. nd

|

18.00

 

ČESKÝ DÍPLOM / wyprzedane

27. nd

|

18.00

Kup bilet
ČESKÝ DÍPLOM / wyprzedane

26. sob

|

19.00

 

ČESKÝ DÍPLOM / wyprzedane

26. sob

|

19.00

Kup bilet
Badania ściśle tajne / studencki czwartek / with english subtitles

24. czw

|

19.00

Kup bilet

Badania ściśle tajne / studencki czwartek / with english subtitles

24. czw

|

19.00

Kup bilet
Badania ściśle tajne / PREMIERA BELFERSKA

23. śr

|

19.00

Kup bilet

Badania ściśle tajne / PREMIERA BELFERSKA

23. śr

|

19.00

Kup bilet
Miejskie Ziółka

20. nd

|

16.00

Kup bilet

Miejskie Ziółka

20. nd

|

16.00

Kup bilet
Miejskie Ziółka

19. sob

|

17.00

Kup bilet

Miejskie Ziółka

19. sob

|

17.00

Kup bilet
Instytut / wyprzedane

20. nd

|

18.00

 

Instytut / wyprzedane

20. nd

|

18.00

Kup bilet
Instytut / WYPRZEDANE

19. sob

|

19.00

 

Instytut / WYPRZEDANE

19. sob

|

19.00

Kup bilet
Instytut / wyprzedane

18. pt

|

19.00

 

Instytut / wyprzedane

18. pt

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół / wyprzedane

13. nd

|

18.00

 

Pół na pół / wyprzedane

13. nd

|

18.00

Kup bilet
Pół na pół / wyprzedanie

12. sob

|

19.00

 

Pół na pół / wyprzedanie

12. sob

|

19.00

Kup bilet
Pół na pół / wyprzedane

PREMIERA

11. pt

|

19.00

 

Pół na pół / wyprzedane

11. pt

|

19.00

Kup bilet
Ziemia obiecana / odwołane

10. czw

|

19.00

 

Ziemia obiecana / odwołane

10. czw

|

19.00

Kup bilet
Ziemia obiecana / odwołane

09. śr

|

19.00

 

Ziemia obiecana / odwołane

09. śr

|

19.00

Kup bilet
Ziemia obiecana / odwołane

06. nd

|

18.00

 

Ziemia obiecana / odwołane

06. nd

|

18.00

Kup bilet
Ziemia obiecana / odwołane

PREMIERA

05. sob

|

19.00

 

Ziemia obiecana / odwołane

05. sob

|

19.00

Kup bilet