Oferty specjalne

TYDZIEŃ KULTURALNYCH CEN

W każdym drugim tygodniu miesiąca oferujemy bilety na spektakle grane w kolejnym miesiącu ze specjalną zniżką. We wrześniu kupić bilety na październikowe przedstawienia, w październiku na listopadowe, w listopadzie na grudniowe itd.

W ramach Tygodnia Kulturalnych Cen można nabyć bilety w cenie 29 zł za bilet normalny i 19 zł za ulgowy.

Sprzedaż biletów w kasie w godzinach otwarcia oraz ONLINE. Jedna osoba ma prawo do zakupu maksymalnie 6 sztuk biletów w promocji.

Promocją nie są objęte spektakle premierowe, spektakle specjalne i występy gościnne.

Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona.

 

tel. (+48) 662 108 502
bilety@teatropole.pl

 

KARNETY I BILETY PODARUNKOWE

KARNETY

Dla prawdziwych fanów teatralnych emocji mamy karnety w okazyjnej cenie! Możecie wybrać spośród dwóch opcji – pakiet 5 lub 8 spektakli. Karnet 8 może wykorzystać jedna osoba na 8 spektakli lub dwie osoby na 4 spektakle. Atrakcyjna forma graficzna karnetu sprawia, że polecamy je również na prezent.

Koszt karnetu na 5 spektakli:

  • normalny 145 zł
  • ulgowy 100 zł

Koszt karnetu na 8 spektakli:

  • normalny 224 zł
  • ulgowy 152 zł

UWAGA! Przy zakupie większej ilości biletów oraz karnetów przewidujemy rabat od wyżej wymienionych cen.

BILETY PODARUNKOWE

Szukasz pomysłu na oryginalny i wartościowy prezent z klasą?

Teatr Kochanowskiego przygotował idealną propozycję na taką okazję – bilet otwarty w formie podarunku! Obdarowana przez Ciebie osoba otrzyma voucher, który będzie mogła wymienić na bilet na dowolny spektakl z naszego repertuaru. Wystarczy, że wcześniej skontaktuje się z kasą Teatru i zarezerwuje miejsce. Bilet podarunkowy to również wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników.

Koszt biletu otwartego:

  • normalny 49 zł
  • ulgowy 34 zł

WAŻNE:

Bilety podarunkowe przeznaczone są wyłącznie na spektakle z repertuaru Teatru im. J. Kochanowskiego, z wyłączeniem spektakli premierowych.

 

tel. (+48) 662 108 502
bilety@teatropole.pl

 

KARTA TEATROMANA

Oglądasz wszystkie nasze spektakle? Jesteś na bieżąco z wydarzeniami, które mają u nas miejsce? Tylko dla Ciebie – Karta Teatromana. Posiadacze karty:

– mają możliwość zarezerwowania najlepszych miejsc na widowni;
– kupują bilety ulgowe na wszystkie spektakle repertuarowe TJK,
– raz w miesiącu otrzymują od nas wiadomość o nadchodzących wydarzeniach,
– otrzymują bezpłatną wejściówkę na wybrany spektakl za okazaniem dwóch już wykorzystanych biletów w ramach Karty Teatromana.

Aby otrzymać Kartę Teatromana należy wydrukować i wypełnić wniosek dostępny poniżej lub w kasie Teatru. Do wypełnionego wniosku należy załączyć trzy wykorzystane bilety na różne spektakle w danym sezonie.

WNIOSEK I REGULAMIN

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Plac Teatralny 12, 45-056 Opole, NIP: 7540339881, REGON: 000279717. Poniżej pełna treść klauzuli informującej o tym, jak przetwarzamy Pani/Pana dane w zakresie Karty Teatromana.

KLAUZULA RODO