Zespół

sezon 2021/22

Zastępca Dyrektora

Konsultant programowy

Asystent artystyczny

Koordynator artystyczny

Zespół aktorski

Cecylia Caban

Bartosz Dziedzic

Andrzej Jakubczyk

Karol Kossakowski

Karolina Kuklińska

Rafał Kronenberger

Leszek Malec

Magdalena Maścianica

Katarzyna Osipuk

Joanna Osyda

Artur Paczesny

Judyta Paradzińska

Radomir Rospondek

Kacper Sasin

Monika Stanek

Michał Świtała

Beata Wnęk-Malec

Konrad Wosik

Bartosz Woźny

Twórcy i aktorzy współpracujący

Inspicjenci

Urszula Kraska
Jerzy Laskowski
Katarzyna Siczewska

Edukacja

Pedagożka teatru:
Sandra Lewandowska

Animatorka kultury:
Justyna Oleksy

Komunikacja i sprzedaż

Specjaliści ds. promocji
i marketingu:

Karolina Konik
Franciszek Posacki
Katarzyna Zych

Specjalista ds. sprzedaży
i wynajmów:

Patrycja Golińska

Pracownik obsługi
widza-kasjer:
Iwona Kolewińska

Specjalista ds. impresariatu:
wakat

Biuro sprzedaży:
Ilona Kossowska

Finanse

Główna księgowa:
Ewa Wodecka

Księgowe:
Marianna Pluta
Aleksandra Serafin
Elżbieta Chmielewska

Projekty

Specjalista ds. projektów:
Aleksandra Demciuch

Specjalista ds. projektów inwestycyjnych:
Ewa Szymaniec-Plutecka

Specjalista ds. zamówień publicznych:
Marta Ślęzak

Produkcja i eksploatacja

Koordynator ds. produkcji:
Aleksandra Kotapska

Pracownia krawiecka:
Irena Grund
Piotr Kasperski

Pracownia ślusarska:
Henryk Nicpon

Magazynier:
Justyna Brelińska

Rzemieślnik teatralny – malarz:
Marcin Sponar

 

Koordynator ds. technicznych:
Jolanta Nowokrzewska

Akustycy:
Grzegorz Fijałkowski
Maciej Przybylski
Konrad Stempień
Dawid Duda

Oświetleniowcy:
Wojciech Gieroń
Tomasz Ordaszewski
Jan Pydych

Specjaliści ds. urządzeń elektrycznych:
Leszek Lenarczyk

Pracownia Fryzjersko-Perukarska:
Katarzyna Kowalewska
Barbara Kowzan

Montażyści dekoracji teatralnych:
Piotr Kajdrys
Stanisław Kraska
Arkadiusz Kulasza
Zbigniew Kuleczko
Grzegorz Romanowski
Alexander Wodecki

Garderobiane:
Gabriela Niekrawiec
Anna Watras

Rekwizytor:
Halina Rimpler

Administracja

Koordynator pionu administracji:
Jolanta Mazepka

Specjalista ds. administracyjnych:
Dariusz Kowzan
Joanna Łątka

 

Pracownicy gospodarczy:
Bożena Bal
Dorota Biernat
Alicja Kulej
Monika Krautwurst
Katarzyna Mastalerz
Grzegorz Pawlików
Zbigniew Głogowski

Kierowca – zaopatrzeniowiec:
Arkadiusz Wicijowski

Portierzy:
Marek Dębowski
Fryderyk Dąbrowski
Piotr Knieć
Tomasz Wierzbicki
Jerzy Zabojszcza

Pracownicy samodzielni

Spec. ds. kadr i zatrudnienia:
Barbara Kraska

Spec. ds. BHP:
Romuald Makowiecki

Spec. ds. eksploatacji:
Adrian Zakrzewski
Roman Jaworski