Facebook YouTube Instagram LinkedIn

Wynajem przestrzeni

Odnowione, klimatyzowane przestrzenie teatralne od kameralnej Sali VIP po Dużą Scenę z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Planowane przez Państwa spotkanie może odbyć się w naszych pięknie zaprojektowanych wnętrzach tuż po remoncie. Oferujemy nie tylko wynajem przestrzeni, ale i pomoc w zapewnieniu cateringu na najwyższym poziomie (posiadamy bogate doświadczenie współpracy z tego typu firmami). Dodatkowo, umożliwiamy wzbogacenie Państwa wydarzenia o najlepsze z naszych przedstawień, oznacza to zagranie spektaklu zamkniętego, którego widzami będą wyłącznie Państwa goście. Taka okazja nie zdarza się codziennie.

Proponujemy:

  • organizację dowolnego spektaklu zamkniętego, który znajduje się w repertuarze Teatru,
  • organizację imprez takich, jak konferencje, seminaria, wykłady, szkolenia, eventy, które mogą być wzbogacone o spektakl teatralny lub inny program artystyczny,
  • wynajem sali teatralnej na potrzeby organizacji koncertu, kabaretu i innych wydarzeń artystycznych.

Duża Scena jest doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń artystycznych, ale również większych imprez firmowych. Posiada wiele możliwości technicznych m.in. obrotówkę, niezależnie działające zapadnie, windę towarową jak również orkiestron. Widownia posiada 575 miejsc i zapewnia komfort odbioru, natomiast w obszernym foyer/kawiarni można zorganizować bankiet dla gości.

Mała Scena otoczona z trzech stron amfiteatralną widownią umożliwia nawiązanie dialogu i bliskiej relacji z widzem. Miejsce wyróżniają wyjątkowo wygodne fotele oraz kameralna atmosfera. Realizowane są tutaj przedstawienia, wykłady, konferencje, spotkania biznesowe, okolicznościowe, prezentacje oraz dyskusje. Widownia posiada 193 miejsc.

Modelatornia to nowoczesna, wielofunkcyjna przestrzeń o industrialnym charakterze, która do 2016 roku pełniła funkcję teatralnej malarni. Jej adaptacja to połączenie oryginalnych elementów architektury ze współczesną technologią. Dzięki układowi przyłączy i haków sufitowych oraz mobilnej widowni, możliwe jest tu indywidualne dostosowanie układu sceny i widowni (ruchome krzesła i podesty) do potrzeb danego przedsięwzięcia.

Scena Bunkier to surowa przestrzeń, która umożliwia dowolną aranżację dzięki krzesłom dla widowni oraz podestom, które można dowolnie konfigurować w zależności od preferencji i potrzeb. Odbywają się tu spektakle kameralne, recitale, fora dyskusyjne, spotkania, próby oraz wieczory autorskie.

Foyer jest dwupoziomową przestrzenią z bezpośrednim dostępem do widowni wszystkich czterech scen. Odbywają się w niej między innymi bankiety, konferencje, imprezy branżowe, spotkania biznesowe, kameralne koncerty, wystawy oraz pokazy filmowe. Foyer może służyć wyeksponowaniu materiałów promocyjnych organizatora danego wydarzenia na wybranej scenie, pełnić funkcję recepcji, miejsca na rejestrację uczestników lub przestrzeni cateringowej.

Kontakt: 
Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów
Wioletta Kołłątaj
662 108 501
wynajmy@teatropole.pl

Skip to content