Wynajem przestrzeni

Szanowni Państwo,

z powodu stanu epidemicznego w Polsce, nie mamy możliwości
udostępniania scen, widowni i innych pomieszczeń.
Prosimy o zrozumienie tej sytuacji i cierpliwość.

Osoby chcące uzyskać informacje na temat wynajmów prosimy o kontakt ze specjalistą ds. sprzedaży i wynajmów,
Patrycją Golińską (tel. 798 682 764, e-mail p.golinska@teatropole.pl).

Dysponujemy czterema scenami z widownią, mogącą pomieścić łącznie ponad tysiąc gości, a także przestronnym, dwupoziomowym foyer. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami i przedsiębiorstwami, które w Teatrze im. Jana Kochanowskiego organizowały swoje jubileusze, spotkania biznesowe i konferencje lub wynajmowały sceny na imprezy artystyczne.

Proponujemy:

  • organizację dowolnego spektaklu zamkniętego, który znajduje się w aktualnym repertuarze Teatru,
  • organizację imprez takich, jak konferencje, seminaria, wykłady, szkolenia, eventy, które mogą być wzbogacone o spektakl teatralny lub inny program artystyczny,
  • wynajem sali teatralnej na potrzeby organizacji koncertu, kabaretu i innych wydarzeń artystycznych (z wyłączeniem spektakli teatralnych).

Duża Scena jest doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń artystycznych, ale również większych imprez firmowych. Posiada wiele możliwości technicznych m.in. obrotówkę, zapadnie działające niezależnie, windę towarową jak również orkiestron. Widownia posiada 577 miejsc i zapewnia komfort odbioru, natomiast w obszernym foyer/kawiarni można zorganizować bankiet dla gości.

Mała Scena otoczona z trzech stron amfiteatralną widownią umożliwia nawiązanie dialogu i bliskiej relacji z widzem. Miejsce wyróżniają wyjątkowo wygodne fotele oraz intymna atmosfera. Realizowane są tutaj przedstawienia dla dzieci i dorosłych, wykłady, konferencje, spotkania biznesowe oraz okolicznościowe, prezentacje oraz dyskusje.

Modelatornia to nowoczesna, wielofunkcyjna przestrzeń o industrialnym charakterze, która do 2016 roku pełniła funkcję teatralnej malarni dekoracji. Jej adaptacja to połączenie oryginalnych elementów architektury ze współczesną technologią. Dzięki konstelacji przyłączy i haków sufitowych oraz mobilnej widowni, możliwe jest tu indywidualne dostosowanie układu sceny i widowni (ruchome krzesła i podesty) do potrzeb danego przedsięwzięcia.

Scena Bunkier to surowa przestrzeń Sceny Bunkier umożliwia dowolną aranżację dzięki ruchomym krzesłom dla widowni oraz podestom, które można dowolnie konfigurować w zależności od preferencji i potrzeb. Odbywają się tu spektakle kameralne, recitale, fora dyskusyjne, spotkania, próby oraz wieczory autorskie.

Foyer jest dwupoziomową przestrzenią z bezpośrednim dostępem do widowni wszystkich 4 scen. Odbywają się w niej między innymi bankiety, konferencje, imprezy branżowe, spotkania biznesowe, kameralne koncerty, wystawy oraz pokazy filmowe. Foyer może służyć wyeksponowaniu materiałów promocyjnych organizatora danego wydarzenia na wybranej scenie, pełnić funkcję recepcji, miejsca na rejestrację uczestników lub przestrzeni cateringowej.

Przy każdym wynajmie zapewniamy również profesjonalną, pełną obsługę techniczną i widowni.

Orientacyjny koszt wynajmu Dużej Sceny/Małej Sceny do 4 godzin:

  • sala 800 zł do 2 000  zł netto (z podstawowym sprzętem oświetleniowo-nagłośnieniowym),
  • od 600 zł do 3 000 zł netto sprzęt dodatkowy,
  • obsługa techniczna i widowni od 1500 zł do 3000 zł brutto.

Koszt wynajmu Dużej Sceny naliczany jest na podstawie ridera technicznego, harmonogramu i szczegółowych potrzeb kontrahenta.

Powyższa oferta jest jedynie przykładem tego, co możemy Państwu zaoferować. Pozostajemy otwarci i elastyczni na Państwa sugestie.

W załączeniu podajemy parametry techniczne, rzut Dużej Sceny, które pozwolą zapoznać się Państwu z możliwościami naszego Teatru.

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(RODO) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych jest Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Plac Teatralny 12, 45-056 Opole, NIP: 7540339881 REGON: 000279717. Poniżej pełna treść klauzuli informującej jak przetwarzamy Pani/Pana dane w zakresie wynajmu przestrzeni. 

Klauzula RODO

Kontakt: 
Specjalista ds. sprzedaży i wynajmów
Patrycja Golińska
(+48) 798 682 764
p.golinska@teatropole.pl

0 %