Bilety na spektakle w październiku i listopadzie już dostępne

13 września 2020

Wrzesień taki piękny... Nasz nowy sezon, 2020/2021, też pięknie się zapowiada 😉

Tak się składa, że wciąż „gramy na budowie", ale gramy dla Was, co niezmiernie nas cieszy. I choć w siedzibie teatru nowy sezon rozpoczynamy w październiku, już dziś zapraszamy Was do zapoznania się z reperturem na październik i listopad oraz rezerwacji miejsc na widowni.

W październiku powitamy Was premierą spektaklu „Miejskie ziółka" (3.10.2020) w reż. Nataszy Sołtanowicz, muzycznej propozycji dla młodych widzów (12-18 lat) i ich rodziców. W kolejne weekendy października zagramy także „Reality Show(s). Kabaret o rzeczach strasznych" i „Przyszedł mężczyzna do kobiety", a na koniec ponowinie spotkamy się z „Miejskimi ziółkami".

Listopad będzie miesiącem premier. 20 listopada poznamy „Amatora 2020" w reż. Norberta Rakowskiego inspirowanego słynnym „Amatorem" Krzysztofa Kieślowskiego, realizowanego w koprodukcji z Teatrem Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach. Natomiast 27 listopada na deskach Dużej Sceny odbędzie się premiera spektaklu „Król Lear" w reż. Anny Augustynowicz, którego pierwsze pokazy w Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Legnicy już za nami. A poza tym w listopadzie zobaczyć będziecie mogli „Wątpliwość" i „Coś pomiędzy".

Bilety na nasze pokazy już są dostępne ONLINE, od 14 września także w kasie, do której dostać się można przez wejście służbowe teatru, obok wejścia do Kofeiny 2.0. Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-18.00, a od października także w weekendy, 2 godziny przed spektaklem.

Zapraszamy!