nagrody

REŻYSERIA: DARIA KOPIEC

Nagrody Teatralne „Złote Maski” 2018

  • „Złota Maska” w kategorii Spektakl Roku
  • „Złota Maska” w kategorii Muzyka dla Natalii Czekały
  • „Złota Maska” w kategorii Scenariusz dla Martyny Lechman

9. Koszalińskie Konfrontacje Młodych „m-teatr”

  • Główna Nagroda dla najlepszego spektaklu
  • Nagroda Publiczności

Ranking „Najlepszy, Najlepsza, Najlepsi” Miesięcznika TEATR 2018

  • Wyróżnienie w kategorii Najlepsza Rola Kobieca
  • Wyróżnienie w kategorii Najlepsza Muzyka
  • Wyróżnienie w kategorii Najlepszy Debiut

1. Festiwal „Scena Wolności” w Słupsku

  • Wyróżnienie aktorskie dla Karoliny Kuklińskiej

XIX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej “Interpretacje” w Katowicach

  • Nagroda Główna – Laur Konrada
  • Nagroda Publiczności
  • Nagroda Dziennikarzy

REŻYSERIA: PIOTR RATAJCZAK

17. Festiwal Dramaturgii Współczesnej Rzeczywistość Przedstawiona w Zabrzu

  • Nagroda Aktorska
  • Nagroda za Reżyserię dla Piotra Ratajczaka
  • Nagroda Publiczności
  • Nagroda Jury Młodych

Ranking „Najlepszy, Najlepsza, Najlepsi” Miesięcznika TEATR 2017 oraz 2018

  • Wyróżnienie w kategorii Najlepszy Debiut dla całego zespołu aktorskiego

42. Opolskie Konfrontacje Teatralne / „Klasyka Żywa”

  • Wyróżnienie pozakonkursowe Jury Dziennikarskiego

13. Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port w Gdyni

  • Nagroda Publiczności

24. Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

  • Finalista

REŻYSERIA: ANNA AUGUSTYNOWICZ

12. Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski w Radomiu

  • Grand Prix, Nagroda za Najlepszą Reżyserię dla Anny Augustynowicz
  • Nagroda Aktorska dla Grzegorza Falkowskiego za rolę Henryka
  • Nagroda Aktorska dla Arkadiusza Buszki za rolę Pijaka

Nagrody Miesięcznika „Teatr”

  • Nagroda im. Konrada Swinarskiego dla najlepszego reżysera w sezonie 2016/2017 dla Anny Augustynowicz
  • Nagroda im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepszą kreację aktorską w sezonie 2016/2017 dla Grzegorza Falkowskiego

42. Opolskie Konfrontacje Teatralne / „Klasyka Żywa”

  • Nagroda Główna im. Wojciecha Bogusławskiego dla spektaklu
  • Nagroda reżyserska dla Anny Augustynowicz
  • Główna nagroda aktorska dla Grzegorza Falkowskiego
  • Nagroda aktorska dla Arkadiusza Buszko
  • Nagroda aktorska dla Grzegorza Młudzika
  • Nagroda aktorska dla Joanny Matuszak
  • Nagroda aktorska za debiut dla Jędrzeja Wieleckiego

Nagrody Teatralne „Złote Maski” 2017

  • „Złota Maska” w kategorii Reżyseria dla Anny Augustynowicz

REŻYSERIA: TOMASZ CYMERMAN

IV Festiwalu Debiutantów Pierwszy Kontakt 2017

  • Wyróżnienie aktorskie dla Karola Kossakowskiego

Nagrody Teatralne „Złote Maski” 2017

  • „Złota Maska” w kategorii Muzyka dla Michała Dymnego, Piotra Żyły i Karola Kossakowskiego

REŻYSERIA: AGATA DUDA-GRACZ

Nagrody Teatralne „Złote Maski” 2017

  • „Złota Maska” w kategorii Spektakl Roku
  • „Złota Maska” w kategorii Aktorstwo dla Cecylii Caban
  • „Złota maska” w kategorii Scenografia dla Agaty Dudy-Gracz