Uwaga! Spektakl „Miejskie ziółka” został PRZENIESIONY!

10 października 2023

❗ Uwaga! Mamy dla naszych Widzek i Widzów ważną informację!

 

Informujemy, że spektakl MIEJSKIE ZIOŁKA, który mieliśmy zagrać 14 października o godz. 16:00 został PRZENIESIONY na 12 października o godz. 11:00.

🎭 Dla tych z Was, którzy kupili bilet na MIEJSKIE ZIÓŁKA 14 października o godz. 16:00 proponujemy wymianę biletów na sobotni pokaz THE BEST EUROPEAN SHOW, który odbędzie się 14 października o godz. 19:00. To satyryczno-komediowa opowieść o współczesnej Europie i jej teatrze. Na scenie poznamy międzynarodowe jury, które musi wyłonić zwycięzcę pierwszego Europejskiego Festiwalu Teatralnego, stworzonego na wzór Konkursu Piosenki Eurowizja. Zadanie okazuje się trudniejsze, niż ktokolwiek mógł przewidzieć. Polityka, prywatne ambicje, afery miłosne i odważne wizje artystyczne przenikają się podczas finałowej nocy, gdzie podejmowane są ostateczne decyzje. Stawka jest wysoka, presja rośnie. I niemal wszystko, co może pójść źle – idzie źle…

🎫 Zainteresowanych wymianą biletu prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 77 454 59 41 | tel. 662 108 502)  lub osobisty z kasą Teatru.

👉 Osobom, które nie zdecydują się na wymianę biletu przysługuje możliwość zwrotu środków.