Spektakle inspirowane książkami

19 października 2021

Plan na ostatnie dwa tygodnie października wygląda następująco. Tym razem proponujemy spektakle inspirowane wyjątkowymi książkami: reportażem, komedią przygodową i thrillerem.

„Instytut” – pierwsze, przedpremierowe pokazy spektaklu realizowanego w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. Spektakl na postawie głośnej powieści Jakuba Żulczyka to kolektywna inicjatywa grupy młodych aktorów Teatru Kochanowskiego. Horror a może raczej thriller psychologiczny? Sprawdźcie sami!

„Podróż za jeden uśmiech” – gwarantujemy, że uśmiechów będzie więcej niż tylko jeden! No bo kto by nie chciał rzucić wszystkiego i pojechać nad morze? Bez smartfona i biletu w klimatyzowanym przedziale PKP. Jakkolwiek, byle nad morze! Jeśli podzielacie to pragnienie, przyjdźcie na spektakl na podstawie powieści Adama Bahdaja, w reżyserii Piotra Ratajczaka. (Uwaga: ostatnie bilety!)

„Zakonnice odchodzą po cichu” – spektakl na motywach książki Marty Abramowicz. Historie bohaterek reportażu „Zakonnice odchodzą po cichu” Abramowicz stanowią punkt wyjścia. Są pomostem między aktorską kreacją, a osobistym stosunkiem aktorek do interpretowanych przez nie postaci.

<< BILETY >>