Rozpoczynamy III Opolski Maraton Teatralny

22 listopada 2019

Na ten weekend czekaliśmy cały rok! Dosłownie za kilkanaście minut rozpocznie się pierwszy spektakl prezentowany w ramach III Opolskiego Maratonu Teatralnego.

Spektaklem tym jest „Podróż za jeden uśmiech" w reż. Piotra Ratajczaka, dobrze przyjmowana przez młodzież i dorosłych opowieść na podstawie książki Adama Bahdaja pod tym samym tytułem. Wczorem natomiast odbędzie się pokaz spektaklu „Mistrz i Małgorzata", na który nie mamy już biletów w sprzedaży.

W sobotę zaprezentujemy dwa tytuły, „Wątpliwość" w reż. Norberta Rakowskiego (bilety wyprzedane) i „Grotowski Non-Fiction", na który mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc. Po spektaklach, o godz. 22.00 zapraszamy na koncert zespołu BLAUKA (wstęp wolny), który odbędzie się w foyer Dużej Sceny.

Niedzielne popołudnie spędzimy wspólnie oglądając „Reality Show(s). Kabaret o rzeczach strasznych", na który nie mamy już wolnych miejsc oraz nasz najnowszy tytuł, spektakl work-in-progress, „Czarna skóra, białe maski" (ostatnie bilety dostępne w kasie i on line).

 

Bądźcie z nami w ten wyjątkowy, teatralny weekend! Zapraszamy!