Pierwsza premiera nowego sezonu – „ONO-1” w reżyserii Wery Makowskx została entuzjastycznie przyjęta przez widzów! Aktorki i Aktorzy oraz Twórczynie i Twórcy spektaklu zebrali owacje na stojąco! 
Wszystkich widzów zapraszamy na kolejne pokazy w listopadzie i w grudniu! -> KUP BILET
Wzruszenia gwarantowane! 
Fot. Sławek Mielnik/Michał Grocholski
Spektakl powstał w ramach 7. Konkursu na Projekt Teatralny MODELATORNIA.
Partnerami spektaklu są Millennium Bank SA oraz Fundacja GÓRAŻDŻE – Aktywni w Regionie.