Premiera „ONO-1” za nami!

opublikowano 28 października 2024

Pierwsza premiera nowego sezonu – „ONO-1” w reżyserii Wery Makowskx została entuzjastycznie przyjęta przez widzów! Aktorki i Aktorzy oraz Twórczynie i Twórcy spektaklu zebrali owacje na stojąco! ?

Wszystkich widzów zapraszamy na kolejne pokazy w listopadzie i w grudniu! -> KUP BILET

Wzruszenia gwarantowane! ?

 

 

Fot. Sławek Mielnik/Michał Grocholski

Spektakl powstał w ramach 7. Konkursu na Projekt Teatralny MODELATORNIA.

Partnerami spektaklu są Millennium Bank SA oraz Fundacja GÓRAŻDŻE – Aktywni w Regionie.