Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2022/2023 Miesięcznika „Teatr”!

16 października 2023

Jak co roku miesięcznik "Teatr" ogłosił wyniki swojej corocznej ankiety, w której typowane są najważniejsze dokonania ubiegłego sezonu i jak co roku - na liście nie zabrakło wyróżnień dla naszych spektakli 🤩

Tym razem bezapelacyjnym triumfatorem okazały się CZTERY DOBRE POWODY BY RZUCIĆ WSZYSTKO W CHOLERĘ (reż. Norbert Rakowski), które zostały wyróżnione w następujących kategoriach:

  • Najlepsza rola kobieca dla Mileny Lisieckiej
  • Najlepsza rola kobieca dla Magdaleny Maścianicy
  • Najlepsza scenografia dla Marii Jankowskiej
  • Najlepsze kostiumy dla Pauli Grocholskiej

Dla tych co jeszcze nie widzieli CZTERECH DOBRYCH POWODÓW BY RZUCIĆ WSZYSTKO W CHOLERĘ, mamy dobrą wiadomość! Gramy już 28 i 29 października 🤗

 

 

Co więcej! SZTUKA KOCHANIA (reż. Mira Mańka) na podstawie kultowego podręcznika Michaliny Wisłockiej została uhonorowana w kategorii:

  • Najlepsze przedstawienie dla dzieci/młodzieży

SZTUKĘ KOCHANIA będziecie mogli zobaczyć na deskach Małej Sceny w grudniu! Bilety już w sprzedaży 🤩

Dziękujemy naszym utalentowanym artystom, reżyserom, scenografom i całej ekipie za ich nieustające zaangażowanie i pasję w tworzeniu niezapomnianych chwil na scenie.

Najmocniej gratulujemy wszystkim wyróżnionym! Teatr wciąż inspiruje nasze serca i umysły, przynosząc nam radość i refleksję. Czekamy niecierpliwie na kolejny rok pełen emocji teatralnych przeżyć!