Warsztat ruchowy / Casting do spektaklu

30 września 2021

Zapraszamy chętnych w każdym wieku na laboratorium twórcze/warsztat ruchowy, który będzie miał na celu wyłonienie uczestników do najnowszej produkcji Teatru im. J. Kochanowskiego pt. BADANIA ŚCIŚLE TAJNE w reżyserii Norberta Rakowskiego. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie ruchowe ani aktorskie. Ważne, by przyjść z dobrym nastawieniem i chęcią do wspólnej pracy w grupie. Warsztaty poprowadzi Janusz Orlik.

Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem modelatornia@teatropole.pl do 6 października!
______________________________________
KIEDY: 7.10-9.10.21 (czwartek, piątek, sobota)
KTO: wszyscy zainteresowani (powyżej 16 roku życia), niezależnie od stopnia sprawności ruchowej
GDZIE: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu (wejście służbowe od strony Kofeiny 2.0)
ZA ILE: warsztaty są bezpłatne
JAK DŁUGO: codziennie w godzinach 17-21
CO POTRZEBA: wygodnie się ubrać
ZGŁOSZENIA: modelatornia@teatropole.pl

Po każdym dniu zajęć sala będzie ozonowana i dezynfekowana. Uczestnicy proszeni są o przestrzeganie zasad pandemicznych oraz noszenie maseczek na terenie teatru.

Janusz Orlik – tancerz, choreograf, pedagog tańca. Absolwent warszawskiej szkoły baletowej, studiował w Brucknerkonservatorium Linz (Austria). Podczas studiów rozpoczął pracę w zespole młodych tancerzy x.IDA Dance Co. Od 2002 roku jest stałym członkiem Vincent Dance Theatre (Wielka Brytania). Autor wielu spektakli m.in. „Exérèse monobloc”, „a bliźniego swego jak siebie samego”, „Live on stage”, „Święto wiosny”, „Insight”. Poza pracą sceniczną Orlik prowadzi warsztaty choreograficzne w szkołach tańca oraz innych placówkach edukacyjnych w kraju i za granicą.