Strefa obecności!

17 stycznia 2023

Meldujecie się dziś w strefie obecności?
Kolejne z 12 prac kreatywnych, czyli warsztatów, w których prowadzą nas techniki improwizacji, już dziś, 17 stycznia o 18.00!
Czego możecie się dziś spodziewać?
Ciało, przestrzeń, ruch i przedmiot mogą stać się inspiracją do twórczych poszukiwań i dostarczyć ciekawych informacji o nas samych i o grupie, w której funkcjonujemy. Zapraszamy na działania warsztatowe, które poprzez techniki improwizacyjne pozwolą rozwinąć kreatywność, umiejętność komunikacji i swobodnego wyrażania siebie.
„12 prac kreatywnych” to cykliczne, comiesięczne warsztaty dla młodzieży i dorosłych służące odkrywaniu własnego, twórczego potencjału poprzez działania teatralne, które mogą stać się alternatywnym sposobem poznawania rzeczywistości. Podczas warsztatów zaprosimy do poszukiwań, które mają na celu rozwijanie twórczej ekspresji, wrażliwości na sztukę, otaczającą nas rzeczywistość i drugiego człowieka. Zajęcia poprowadzi Ewa Malik.

Jest jeszcze kilka wejściówek na dziś. Łapcie: https://bilety.teatropole.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=2462&idt=716f04deaca2ffe43ebec7cc74911541