Początek 2020 roku spędź w teatrze

12 grudnia 2019

Już odliczamy dni do Sylwestra i Nowego Roku. Tak się składa, że 2020 będzie dla naszego teatru rokiem zmian... na lepsze oczywiście!

Doskonale wiecie, że od 2 stycznia rozpoczyna się gruntowny remont budynku. Jednak w weekendy będziemy z Wami i dla Was 😀 W każdy piątek, sobotę i niedzielę spotykajmy się na scenie Modelatornia. Dzięki temu część naszych realizacji zobaczycie w zupełnie nowej przestrzeni. Od stycznia żadne z przedstawień nie będzie takie samo!

W styczniu zobaczyć możecie między innymi wzruszającą historię miłości i zbrodni, czyli „Zdziczenie obyczajów pośmiertnych", śmieszno-straszną opowieść o transformacji i lęku pod tytułem „Reality Show(s). Kabaret o rzeczach straszanych" i „Prezydentki", w role których wcielają się trzy niezwykłe aktorki: Arleta Los-Pławszewska, Grażyna Misiorowska i Judyta Paradzińska.

W lutym natomiast zapraszamy na naszą najnowszą produkcję, spektakl work-in-progress, „Czarna skóra, białe maski". Mamy także dla Was niespodziankę! Wznawiamy aż dwa tytuły. Pierwszym jest wielokrotnie nagradzany „Ślub" w reż. Anny Augustynowicz, a drugim „intrygujący i inspirujący" spektakl „Coś pomiędzy".

 

Repertuar na styczeń i luty już jest widoczny na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do wcześniego zakupu biletów w kasie i ONLINE.