Nie zwracaj biletu! Wymień go na bilet otwarty

23 marca 2020

Drodzy Widzowie,

sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się, jest trudna dla wielu z nas. Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy grać dla Was i że spora liczba biletów pozostanie, póki co, niewykorzystana.

Dlatego też gorąco zachęcamy, byście zamiast zwracać bilety, zatrzymali je i w nowym sezonie 2020/2021, wymienili je na bilet otwarty, który da Wam prawo do obejrzenia dowolnego tytułu z naszego repertuaru (bilety nie obowiązują na spektakle premierowe, impresaryjne i na Opolskie Konfrontacje Teatralne) - po wyznaczonym przez nas terminie. Dzięki temu będziemy mieli przyjemność ponownie Was gościć, a Wam dane będzie zobaczyć odnowiony budynek Teatru i przedstawienie, na które czekacie.

Tych z Państwa, którym jednak zależy na zwrocie pieniędzy wydanych na bilety na marcowe spektakle, prosimy o kontakt drogą mailową. Na adres e-mail: bilety@teatropole.pl, należy wysłać dane do przelewu i czytelne zdjęcie niewykorzystanego biletu. Pieniądze zwrócimy na wskazane konto. Dotyczy to także osób, które bilety zakupiły w kasie. Na wiadomości od Was czekamy do końca tego tygodnia, czyli do piątku, 27 marca.

Do zobaczenia i dużo zdrowia!