GRAMY NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU

4 czerwca 2023

Na deskach Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki podczas 27. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego "Kontakt" organizowanego przez Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu nasz Teatr zaprezentował "Badania Ściśle Tajne. New Constructive Ethics" w reż. Norberta Rakowskiego.

Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Kontakt" to wydarzenie, które od 27 lat prezentuje polskiej i międzynarodowej publiczności wybitne przedstawienia teatralne realizowane przez reżyserów, którzy reprezentują w swoich pracach poziom mistrzowski. Na festiwalowej scenie między spektaklami z Grecji, Włoch, Litwy, Rumunii i wystąpił nasz zespół aktorski w składzie: Joanna Osyda, Karolina Kuklińska, gościnie Katarzyna Herman, Bartosz Dziedzic, Karol Kossakowski oraz nasi wspaniali performerzy 💛

Nasz Teatr na festiwalu "Kontakt" prezentował już w poprzednich latach spektakle: "Sytuacje rodzinne" w 2001, "Matka Joanna od Aniołów" w 2003, "Baal. Siedem aspektów baalicznego odczucia świata" w 2007 w reż. Marka Fiedora oraz "Makbet" w 2005 r. w reż. Mai Kleczewskiej.

Fot. Edgar de Poray | Norbert Rakowski