FIRST MINUTE CZAS START

10 marca 2023

FIRST MINUTE, czyli im wcześniej tym taniej! W każdym miesiącu oferujemy pulę biletów na wybrane spektakle tańsze nawet o 10 pln! 🤩
Już teraz możecie kupić bilety w niższych cenach na spektakle, które pojawią się w Teatrze w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

W MARCU proponujemy ⤵
AMATOR 2020, czyli spektakl, który dotrze do każdego. Sztuka dotyka problemów, z którymi się zmierzamy na co dzień - na ile możemy sobie pozwolić w swoim życiu codziennym i na ile jesteśmy odważni, by ponieść ofiary czy też trud mówienia czegoś prawdziwie.

W KWIETNIU, w którym wiosna, kwiatki i ziółka rozkwitają, nie może Was zabraknąć na spektaklu ⤵
MIEJSKIE ZIÓŁKA, czyli ecomusicalu, który każdy musi zobaczyć. Jest to muzyczna sztuka z postapokaliptyczną wizją świata, w którym stery przejmuje natura, a rośliny odzyskują głos. Mitologie i obyczaje dotyczące świata roślin splotą się z pytaniami na temat ekologii i wspólnej przyszłości ludzi w naturze.

⏰ Czas promocji oraz liczba biletów w tańszej cenie jest ograniczona. Jedna osoba ma prawo do zakupu maksymalnie 6 biletów w promocji. Promocją nie są objęte spektakle premierowe, specjalne oraz występy gościnne. Spieszcie się póki są!

Sprzedaż biletów w kasie Teatru oraz online.