Drogie Panie ❤️
Wiemy, że same możecie kupić sobie kwiaty, ale przyjemnie jest też je dostać! ?
Jutro (08.03) nasi Panowie z Teatru i Atelier Teatr z okazji Dnia Kobiet obdarują Was kwiatami, słodkościami oraz niespodziankami ??
Wypatrujcie ich w mieście koło 15:00! ?