Dziękujemy za wspólne, taneczne emocje! / OST 2023

11 grudnia 2023

Co za emocje, ruch i taniec! 💃🕺

Zakończyliśmy Opolską Scenę Tańca a wraz z nią przegląd najważniejszych polskich spektakli z obszaru tańca współczesnego.

Zobaczyliśmy siedem spektakli (co łącznie dało nam 385 tanecznych minut), wzięliśmy udział w 7 rozmowach z twórcami i twórczyniami, wysłuchaliśmy 6 wprowadzeń do spektakli, 4 razy doświadczyliśmy ruchu w formie warsztatów oraz 2 razy pogłębiliśmy naszą wiedzę na wykładach o tematyce tańca i choreografii.

Cieszymy się, że już po raz trzeci razem z Wami doświadczyliśmy teatru w rytmie tańca. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Dziękujemy za wsparcie medialne Opolskiej Sceny Tańca: TVP3 Opole, TVP Kultura, Czas na Opole, e-teatr.pl, Opolska360, Presto. Muzyka Film Sztuka, Radio Doxa, Radio Opole, taniecPOLSKA.pl, Teraz Teatr.

Dziękujemy partnerowi wydarzenia: Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu.

Opolska Scena Tańca 2023 została dofinansowana ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Zadanie dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Video: Karol Benisz