Bilet gwiazdkowy – prezent idealny

Bilet do teatru to prezent idealny, prezent dający możliwość przeżycia czegoś nowego, czerpania z emocji i słów, jakie wypowiadają inni. Obcowanie ze sztuką, przywoływanie uczuć, budzenie w sobie empatii, odkrywanie i poznawanie natury człowieka - tego wszystkiego doświadczamy w teatrze.

Dlaczego więc nie ofiarować bliskim, przyjaciołom, znajomym czy biznesowym partnerom biletu do teatru na Gwiazdkę, dzięki któremu zyskają nową perspektywę widzenia i niezatarte wspomnienia?

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty specjalnej i zakupu biletu gwiazdkowego, biletu otwartego, ważnego aż do 30 grudnia 2020 roku. To piękny prezent dla każdego, nie tylko dla teatromanów.

Bilety gwiazdkowe dostępne są w specjalnej cenie 49 zł (nie obejmują premier, pokazów specjalnych, także w czasie OKT i spektakli gościnnych). Zakupu dokonać mogą Państwo w kasie teatru i ONLINE, liczba biletów gwiazdkowych jest ograniczona.

Bilety w eleganckiej formie i opakowaniu - gotowy podarunek, odbiorą Państwo w kasie teatru, także po zakupie przez internet.