Bilet gwiazdkowy – prezent idealny

23 października 2019

Obcowanie ze sztuką, przywoływanie uczuć, budzenie w sobie empatii, odkrywanie i poznawanie natury człowieka – tego wszystkiego doświadczamy w teatrze. A gdyby tak podarować komuś możliwość przeżycia czegoś nowego? Bilet do teatru to prezent, dzięki któremu obdarowana osoba doświadczy niespodziewanych przeżyć.

Dlaczego więc nie ofiarować bliskim, przyjaciołom, znajomym czy biznesowym partnerom prezentu, dzięki któremu zyskają nową perspektywę widzenia i niezatarte wspomnienia?

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty specjalnej i zakupu biletu gwiazdkowego, biletu otwartego, ważnego aż do 30 grudnia 2022 roku. To piękny prezent dla każdego, nie tylko dla teatromanów.

Bilety gwiazdkowe dostępne są w specjalnej cenie 49 zł (nie obejmują premier, pokazów specjalnych, także w czasie OKT i spektakli gościnnych). Zakupu dokonać mogą Państwo w kasie teatru i ONLINE. Liczba biletów gwiazdkowych jest ograniczona.

Bilety w eleganckiej formie i opakowaniu – gotowy podarunek, odbiorą Państwo w kasie teatru. Dotyczy to również biletów zakupionych przez internet.