WIELKIE POWROTY W KOCHANOWSKIM

Już za chwilę weekend ze spektaklami, za którymi wszyscy w Opolu tęsknili! Inspirowany hollywoodzkim hitem spektakl „Co się zdarzyło Baby Jane?” w reż. Grzegorza Wiśniewskiego oraz wielokrotnie nagradzane na festiwalach „Zakonnice odchodzą po cichu” w reż. Darii Kopiec już od 1 do 3 marca w Kochanowskim.

Od piątku do niedzieli macie szansę zobaczyć „Co się zdarzyło Baby Jane?” czyli historię dwóch sióstr, niegdyś gwiazd srebrnego ekranu. Zniszczone wzajemną zazdrością i zawiścią rywalizują do ostatnich chwil ich wspólnego życia. Uwięzione we własnych wspomnieniach, ale i wspólnym domu muszą zmierzyć się z demonami przeszłości. W roli sióstr wystąpią: Grażyna Misiorowska oraz Judyta Paradzińska.

W sobotę i niedzielę długo wyczekiwany powrót spektaklu, który prezentowaliśmy na najważniejszych polskich festiwalach! „Zakonnice odchodzą po cichu” to adaptacja głośnego reportażu Marty Abramowicz o tym samym tytule. Historie byłych zakonnic uchylają rąbka tajemnicy do świata dla nas niedostępnego.

Nie przegapcie weekendu pod znakiem świetnego aktorstwa i naprawdę poruszających historii.

Kasa Teatru czynna od godz. 10:00 do godz. 18:00.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 77 45 45 941 lub mailowo: bilety@teatropole.pl

Bilety dostępne w kasie oraz online.