Grosze grają rolę! Już za 500 groszy można zobaczyć ostatnią premierę Kochanowskiego Opole/04.

Włączamy się w obchody Dnia Teatru Publicznego. Podobnie jak w teatrach w całej Polsce również i na deskach Kochanowskiego można będzie obejrzeć przedstawienie kupując na nie bilet za jedyne 500 groszy. Teatr jest miejscem dostępnym i bezpiecznym oraz żywo reagującym na problemy współczesności. O żywej i wciąż obecnej historii, o zaskakującej teraźniejszości oraz przyszłości, której nie da się przewidzieć opowiada Opole/04. Zapraszamy na przedstawienie 17 maja o 19:00.

Bilety dostępne będą wyłącznie w kasie Teatru 13 maja od godziny 18:00. Jedna osoba kupić może najwyżej dwa bilety. Wszystkie miejsca na ten tytuł są nienumerowane. Na pokaz przedstawienia za 500 groszy nie można kupić biletów on-line, nie prowadzimy również rezerwacji.

W tym roku cena biletu (500 groszy) odpowiada liczbie przedstawień premierowych w ostatnim sezonie, których twórcy wykorzystali do rozmowy z widzami współcześnie napisane teksty.

 

Bilet do teatru za 500 groszy jest akcją ogólnopolską, finansowaną ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.