Już 15 września o godzinie 19:00 na Scenie Bunkier premiera kameralnej komedii „Przyszedł mężczyzna do kobiety” Siemiona Złotnikowa w wykonaniu duetu: Beaty Wnęk-Malec i Leszka Malca. Opiekę reżyserką nad spektaklem sprawuje Arkadiusz Buszko.

Dina i Wiktor, bohaterowie sztuki, to para doświadczonych przez życie ludzi, którzy żyją resztką nadziei na odnalezienie namiastki prawdziwego uczucia. Mają podobne pragnienia, wierzą w możliwość przełamania złej passy i rozpoczęcia nowego życia.

Pomimo dokładnie zaaranżowanego spotkania zapoznawczego, para poznaje się w niezbyt sprzyjających okolicznościach. On przychodzi za wcześnie zastając ją w szlafroku, nieuczesaną, bez makijażu. Ona bez chwili zastanowienia wyprasza go ganiąc za niepunktualność, brak ogłady i wypomina mu wszelkie defekty.

Mimo to oboje, zafascynowani i zauroczeni sobą, deklarują gotowość porozumienia się. To nadzieja sprawia, że postanawiają dać sobie szansę, choć muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem, a samotnością.

Czy ledwo co rozpoczęty związek przetrwa, czy skruszy się i pęknie?

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz repertuar na wrzesień i październik.