W marcu gramy na budowie

Tak, tak... marzec coraz bliżej. A z marcem wiosna, poranne trele ptaków i ciepłe popołudnia...

Nie oglądajcie się jednak na wiosnę, tylko na teatr 😉 Ponieważ jeszcze tylko w marcu gramy na budowie, czyli w siedzibie teatru! A wszystko to ma związek z pracami remontowymi, jakie są prowadzone w prawie całym budynku. Od kwietnia prace obejmą wszystkie sceny i nasze realizacje oglądać będzie można wyłącznie poza siedzibą, na przykład w Kluczborku.

Warto zatem zaplanować sobie najbliższy miesiąc, by zobaczyć Wasze ulubione spektakle, albo takie, których jeszcze nie mieliście okazji oglądać. W marcu zagramy:
- „Ślub" w reż. Anny Augustynowicz, wielokrotnie nagradzany spektakl na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza,
- „Wątpliwość" - trzymające w napięciu przedstawienie w reżyserii Norberta Rakowskiego,
- „Zakonnice odchodzą po cichu" w reż. Darii Kopiec, spektakl zrealizowany w ramach I Konkursu Modelatornia, dotykający tematów tabu,
- „Český díplom” spektakl zrealizowany przez Piotra Ratajczaka na podstawie reportaży Mariusza Szczygła, ilustrujący sytuację społeczną w Czechosłowacji XX wieku,
- oraz „Moralność pani Dulskiej" w reż. Giovanny'ego Castellanosa, czyli pełne energii i humoru przedstawienie ze świetną Arletą Los-Pławszewską w roli pani Dulskiej.

Bilety do nabycia w kasie teatru i ONLINE.

I pamiętajcie, że we wrześniu czekać na Was będziemy w pięknych, nowych wnętrzach, z nową siłą i pomysłami na kolejne dobre realizacje!