Idzie luty…

Jeszcze tylko kilka dni stycznia i rozpocznie się najkrótszy miesiąc w roku. Tylko, że luty 2020 liczyć będzie aż 29 dni! I w tym czasie na scenie Modelatornia zagramy dla Was dziesięć razy 😉

Między 10 a 16 lutego zaprosimy Was do wzięcia udziału w Tygodniu Kulturalnych Cen, co oznacza, że w tych dniach będzie mogli kupić bilety w dobrych cenach na marcowe prezentacje. Repertuar na marzec już jest opublikowany na naszej stronie, warto więc zastanowić się, który wieczór zechcecie z nami spędzić.

Już w drugi weekend lutego zobaczycie rozśpiewany spektakl „Coś pomiędzy", na który zapraszamy całe rodziny. Stworzone z myślą o młodych widzach (w wieku 16+) przedstawienie spodoba się także ich rodzicom 🙂 A na scenie wystąpi między innymi Karol Kossakowski, nagrodzony za tę rolę na IV Festiwalu Debiutantów Pierwszy Kontakt 2017.

W walentynkowy weekend zagramy komedię „Przyszedł mężczyzna do kobiety". Jeśli chcecie zabrać ukochaną osobę do teatru, warto kupić bilety już dziś, ponieważ zostało tylko kilka wolnych miejsc!

A na koniec miesiąca, coś specjalnego... „Ślub" w reżyserii Anny Augustynowicz. Obsypany nagrodami spektakl zrealizowany na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza. W sobotę, 29 lutego, spektakl ten zobaczycie z napisami w j. angielskim. Jest to okazja, by zaprosić do teatru zagranicznych gości.

Idzie luty... TY idź do teatru! 😉