Grudzień w Teatrze

Grudzień to taki piękny miesiąc! Gdy już oprószy nas śnieg, gdy już zabłysną świąteczne światła... Załóżcie ciepły płaszcz i przyjdźcie do teatru, bo w grudniu w Kochanowskim dzieje się dużo, bardzo dużo.

6 grudnia razem z nami świętujcie mikołajki 🙂 W tym dniu warto wybrać się z dzieckiem na spektakl Podróż za jeden uśmiech", tym bardziej, że czekać będą na Was mikołajkowe niespodzianki. „Podróż za jeden uśmiech" to spektakl dla młodzieży, idealny to więc sposób na spędzenie rodzinnego wieczoru. Ostatnie bilety dostępne TUTAJ i w kasie teatru.

W połowie miesiąca zapraszamy na ostatnie w tym roku pokazy naszego repertuarowego hitu, czyli Mistrza i Małgorzaty". Warto pospieszyć się z zakupem biletu, bowiem rozchodzą się jak świeże bułeczki 😉 (kup bilet online)

Zapraszamy także w Boże Narodzenie! Zamiast spędzać czas przy stole, ruszcie w miasto, by finalnie zrelaksować się podczas Moralności pani Dulskiej". To doskonały spektakl dla całej rodziny. Bilety do nabycia ONLINE i w kasie teatru.

Rok 2019 pożegnamy pięknie i intensywnie. Będzie nam bardzo miło, jeśli sylwestrowy wieczór zdecydujecie się spędzić z nami! 31 grudnia zapraszamy na aż dwa spektakle. O godz. 19.00 zaprezentujemy Reality Show(s). Kabaret o rzeczach strasznych" (bilety TUTAJ), a o godz. 21.30 zagramy „Český díplom” (bilety TUTAJ). Po każdym przedstawieniu zapraszamy na wspólną lampkę szampana, a tuż po „Českým díplomie" wspólnie powitamy Nowy Rok 🙂 Jeśli tylko chcecie, macie możliwość pozostania z nami przez cały wieczór, bilety na oba spektakle, w specjalnej cenie 109 zł, dostępne wyłącznie w kasie teatru.

Bądźcie z nami!