Czas na lutowy Tydzień Kulturalnych Cen

Taka okazja prędko się nie powtórzy! Ostatni w tym sezonie Tydzień Kulturalnych Cen przed nami! Rozpoczyna się on 10 lutego, a kończy 16 lutego 2020 r.

Dlaczego to ostatni Tydzień Kulturalnych Cen w tym sezonie? Ponieważ w siedzibie teatru grać będziemy tylko do końca marca. Od kwietnia nasze spektakle oglądać będzie można poza Opolem, między innymi w Kinie Bajka w Kluczborku. A wszystko przez remont, który w kwietniu obejmie także scenę Modelatornia. Na opolskie deski wracamy we wrześniu.

Jeśli więc chcecie powitać wiosnę teatralnie i wspólnie z nami cieszyć się marcem - już teraz kupujcie bilety. W marcu zapraszamy na:
- „Ślub" w reżyserii Anny Augustynowicz zrealizowany wspólnie z Teatrem Współczesnym w Szczecinie,
- „Wątpliwość" w reżyserii Norberta Rakowskiego, spektakl, który nie pozwala być obojętnym,
- „Zakonnice odchodzą po cichu" - wyreżyserowane przez Darię Kopiec przedstawienie zrealizowane w ramach I Konkursu Modelatornia,
- „Český díplom” na podstawie reportaży Mariusza Szczygła, będący opowieścią o Czechosłowacji XX wieku,
- oraz „Moralność pani Dulskiej" w reżyserii Giovanny'ego Castellanosa, który jednej z najbardziej znanych polskich historii dodał latynoskiej energii i dystansu.

A zatem przed Wami ostatnia w tym sezonie okazja, by kupić bilety na wszystkie marcowe spektakle w atrakcyjnych cenach. Tylko między 10 a 16 lutego, przez całą dobę obowiązują promocyjne ceny:
24 zł za bilet normalny i 15 zł za bilet ulgowy.

Bilety dostępne w kasie teatru i ONLINE. Ilość biletów ograniczona.