PROPONOWANE STANOWISKO: SPECJALISTA DS. WYNAGRODZEŃ

Data rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz na 3 miesięczny okres próbny
Liczba miejsc pracy: 1
Ilość zmian: 1
Wysokość wynagrodzenia: 2 500 zł – zasadnicza + dodatek stażowy
WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE: wyższe
Staż pracy:
min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku

Zakres obowiązków: rozliczenia płacowe, podstawy księgowosci, rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowym

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Miejsce wykonywania pracy: Teatr im. Jana Kochanowskiego

Osoba do kontaktu ze strony pracodawcy: Barbara Kraska, Ewa Wodecka
kontakt tel. 774539082 wew.111,135  lub oferty na e-mail: kadry@teatropole.pl
Kontakt z pracodawcą: osobisty, telefoniczny, ( w godz. Od 10 -14:00), lub oferty na e-mail, oferty składać osobiście.

PROPONOWANE STANOWISKO: sprzątaczka biurowa – porządkowa

Data rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz
Ilość zmian: 2
Wysokość wynagrodzenia: 2000 zł (brutto)
WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE: bez znaczenia
Staż pracy: niekoniecznie

Wymagane umiejętności i specjalności: dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność

Opis pracy: sprzątanie pomieszczeń biurowych w Teatrze, porządkowanie przestrzeni teatralnych, utrzymanie czystości w obrębie Dużej Sceny, Widowni Dużej Sceny, Foyer wraz toaletami, garderoby, pomieszczenia socjalne etc.

Rodzaj zatrudnienia: 1 – umowa o pracę na okres próbny
Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00 – zależnie od potrzeb pracodawcy, praca wykonywane jest również w niedzielę i święta

Osoba do kontaktu ze strony pracodawcy: Barbara Kraska, Jolanta Mazepka
kontakt tel. 774539082 wew.111 lub oferty na e-mail: kadry@teatropole.plj.mazpeka@ teatropole.pl

PROPONOWANE STANOWISKO: Główny Inżynier

Wysokość wynagrodzenia: ok. 5000zł brutto
WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE: wyższe techniczne
Staż pracy:
– co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wymagane umiejętności i specjalności: bardzo dobra znajomość przepisów prawa energetycznego, znajmość przepisów prawnych dotyczacych wykonywanej pracy na zajmowanym stanowisku, doskonała organizacja pracy, kreatywne podejscie do problemów,

Opis pracy: nadzór nad właściwą eksploatacją urządzeń budynków teatru, nadzór nad utrzymaniem sprawności technicznej tych urządzeń, prowadzenie diagnostyki podległych urządzeń, nadzór nad elektrykami teatru,sporządzanie planów remontów urządzeń i instalacji nadzorowanych, prowadzenie pod względem technicznym i merytorycznym wszelkich spraw dotyczących dostarczanej energii cieplnej, energii elektrycznej, wody, przygotowanie i nadzór remontów i modernizacji w przypisanym zakresie działania, opieka nad instalacjami wodno – kanalizacyjnymi, wentylacyjnymi, CO,CW itp.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat
Godziny pracy: 8:00-16:.00

Osoba do kontaktu ze strony pracodawcy: Barbara Kraska
kontakt tel. 774539082 wew.111 lub oferty na e-mail: kadry@teatropole.pl